News

There is always something going on, on the railway. This is the place where you can find the most recent information not only about what is happening in our company CD Cargo, but also various interesting affairs taking place on the traffic market, and other.

 

Orkán Sabine

11.2. 7:00

Po Sabině trvá zastavený provoz Golčův Jeníkov - Vlkaneč, České Budějovice - České Velenice/Horní Dvořiště a dále na ÖBB, Popelín - Jarošov nad Nežárkou. Nově od 4:40hod Sázava u Žďáru - Přibyslav.


10.2. 17:00

Aktualizace sitace po bouři Sabina. Momentálně je zastaven provoz na 31 úsecích. Převážně lokální tratě, z hlavních tahů je zastaven provoz z Prahy do Českých Budějovic a z Kolína do Brna přes Havlíčkův Brod a z Havlíčkova Brodu do Českých Budějovic. Výhledy zprovoznění uzavřených tratí bohužel zatím nejsou, zjišťuje se stav poškození trakčního vedení a počty popadaných stromů.


10.2. 9:00

Dle hlášení SŽDC je momentálně v České republice zastaven provoz na 22 místech. Jedná se převážně o lokální tratě. Z hlavních tratí je momentálně zastaven provoz v úsecích Praha Libeň - Praha Malešice, Cheb - Plzeň, Jaroměř - Liberec a situace kolem Českých Budějovic je krajně nepřehledná.Infoline

+420 972 242 255
info@cdcargo.cz

Monday - Friday
8:00 - 16:00


Customer
service centre

ZakaznickeCentrum@cdcargo.cz

Monday - Friday
7:00 - 18:00

 

ČD Cargo Logistics