Searchconnection
Catalogueof wagons
Stationsand disponents
Dataand queries
CustomerCentre
There is always something going on, on the railway. This is the place where you can find the most recent information not only about what is happening in our company CD Cargo, but also various interesting affairs taking place on the traffic market, and other.
Mapa úseků bez provozu k dnešním 8 hodinám ráno.
Ničivé povodně nezasáhly pouze Českou republiku, ale i sousední Rakousko, zejména Dolní Rakousy a okolí Vídně a také Polsko – Dolní a Horní Slezsko. I zde voda napáchala značné škody. V tuto chvíli byly vyhlášeny tyto zákazy nakládky:
na žádost RCH vyhlášen s platností do 18. září 2024 na přepravy:
přes PPS: 55- 0601 HEGYESHALOM HATÁR
přes PPS: 81- 0601 NICKELSDORF (GR)/HEGYESHALOM
přes PPS: 43- 0606 SZENTGOTTHÁRD HATÁR
přes PPS: 81- 0606 MOGERSDORF (GR)/SZENTGOTTHÁRD
přes PPS: 81- 0796 SOPRON (GR)
- pro dovoz, vývoz a tranzit přes výše uvedené PPS pro oba směry
na žádost PKP Cargo vyhlášen s platností do 22. září 2024 na přepravy:
do všech stanic železniční správy 51 PL
přes PPS: 51- 0825 CHALUPKI GR
přes PPS: 54- 0825 BOHUMIN
přes PPS: 51- 0826 ZEBRZYDOWICE GR
přes PPS: 54- 0826 PETROVICE U KARVINE
- dovoz, vývoz, tranzit přes uvedené PPS v obou směrech.
Zásilky přes PPS Zebrzydowice Gr/ Petrovice u Karviné jsou povoleny pouze po udělení souhlasu. O souhlas je nutné požádat na elektronické adrese: Wojciech.Lydka@pkpcargo.com.
Zároveň byl prodloužen ZAN č. 351-51-2024 do 28.září 2024 platný pro přepravy:
přes PPS: 54- 0820 FRYDLANT V CECHACH
přes PPS: 51- 0820 ZAWIDOW GR
ZAN platí pro výše uvedenou PPS pro dovoz, vývoz, tranzit v obou směrech pro všechny dopravce.
Na žádost ČD Cargo vyhlášen s platností do odvolání na přepravy z/do vybraných stanic v Moravskoslezském a Olomouckém kraji.
Aktuální informace o zákazech nakládky jsou pro uživatele s uzavřenou smlouvou k dispozici v aplikaci ZAN na portále EROZA.
Výrazně omezeny jsou i služby naší rakouské pobočky. Vlaky nejezdí z Vídně na jih po horské trati přes Semmering. Kvůli riziku záplav je doprava pozastavena také na části páteřní tratě mezi Vídní a Salcburkem na tzv. Westbahn. Aktuální informace o situaci v Rakousku lze získat na: https://fahrplan.oebb.at/bin/help.exe/dn?tpl=showmap_external
+420 972 242 255 info@cdcargo.cz
Monday - Friday 8:00 - 16:00
Customer service centre
+420 226 066 066 ZakaznickeCentrum@cdcargo.cz
00:00 - 24:00 hr.