ČD Cargo na veletrhu Railway Business Days

Ve dnech 7. – 9. června 2022 proběhl na brněnském výstavišti mezinárodní železniční veletrh Railway Business Days. Zúčastnilo se ho sedm desítek vystavovatelů, mezi kterými nechybělo ani ČD Cargo.

Akce byla určena především výrobcům kolejových vozidel, provozovatelům železniční osobní i nákladní dopravy, vývojovým a výzkumným subjektům, veřejným dopravním institucím, odborníkům, studentům, médiím a v neposlední řadě i široké veřejnosti. Na venkovní ploše budila zaslouženou pozornost jednotka TGV, ale malými i velkými zájemci byly po všechny dny obklopeny i stroje ČD Cargo – lokomotivy řad 388 a 744.1.

Ve venkovním stánku se uskutečnila řada obchodních jednání, vnitřní stánek v části zvané student lounge nabízel informace o možném uplatnění v ČD Cargo. A nutno dodat, že zájem především studentů byl opravdu velký.

Souběžně s veletrhem probíhala pod taktovkou moderátorky Daniely Písařovicové i odborná konference věnující se aktuálním tématům, například bezpečnosti na železnici. S trendy nákladní dopravy a s plány ČD Cargo do budoucna seznámil přítomné předseda představenstva ČD Cargo Ing. Tomáš Tóth.

Brněnský veletrh se stal důstojným pokračovatelem podobných setkání v Ostravě.



Infolinka

+420 972 242 255
info@cdcargo.cz

pondělí - pátek
8:00 - 16:00 hod.


Zákaznické
centrum

ZakaznickeCentrum@cdcargo.cz

pondělí - pátek
7:00 - 18:00 hod.


   

 

ČD Cargo Logistics

ČD Cargo

Nabízí přepravu široké škály zboží od surovin po výrobky s vysokou přidanou hodnotou, přepravu kontejnerů, mimořádných zásilek, pronájem železničních vozů, vlečkové a další přepravní služby