Aktuality

Obchodní konference ČD Cargo

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se ve Špindlerově Mlýně sešel management ČD Cargo s obchodními partnery na tradiční konferenci. Účastníky akce přivítal předseda představenstva Tomáš Tóth.

První konferenční blok patřil hostům. Již tradičně vystoupil s aktuálními ekonomickými informacemi hlavní analytik Deloitte Advisory, pan David Marek. S prezentací na téma podpory železniční nákladní dopravy vystoupil Jan Sechter, náměstek pro řízení Sekce nesilniční dopravy a mezinárodních vztahů Ministerstva dopravy České republiky. Neméně zajímavá byla i vystoupení zástupců Drážního úřadu a Správy železnic.

Druhý blok konference patřil aktuálním informacím z ČD Cargo. Zákazníci byli například informováni o možnostech, které nabízí expanze naší společnosti do zahraničí, o investičních záměrech v dalších letech a všichni samozřejmě čekali na podrobnosti týkající se cenové a obchodní strategie ČD Cargo pro rok 2022. Následovala diskuze, při které padla řada otázek přímo „na tělo“.

Večer pak patřil kuloárovým obchodním jednáním a zábavě, o kterou se postaral mimo jiné i XINDL X.Infolinka

+420 972 242 255
info@cdcargo.cz

pondělí - pátek
8:00 - 16:00 hod.


Zákaznické
centrum

ZakaznickeCentrum@cdcargo.cz

pondělí - pátek
7:00 - 18:00 hod.


   

 

ČD Cargo Logistics

ČD Cargo

Nabízí přepravu široké škály zboží od surovin po výrobky s vysokou přidanou hodnotou, přepravu kontejnerů, mimořádných zásilek, pronájem železničních vozů, vlečkové a další přepravní služby