News

Orkán Sabine

11.2. 7:00

Po Sabině trvá zastavený provoz Golčův Jeníkov - Vlkaneč, České Budějovice - České Velenice/Horní Dvořiště a dále na ÖBB, Popelín - Jarošov nad Nežárkou. Nově od 4:40hod Sázava u Žďáru - Přibyslav.


10.2. 17:00

Aktualizace sitace po bouři Sabina. Momentálně je zastaven provoz na 31 úsecích. Převážně lokální tratě, z hlavních tahů je zastaven provoz z Prahy do Českých Budějovic a z Kolína do Brna přes Havlíčkův Brod a z Havlíčkova Brodu do Českých Budějovic. Výhledy zprovoznění uzavřených tratí bohužel zatím nejsou, zjišťuje se stav poškození trakčního vedení a počty popadaných stromů.


10.2. 9:00

Dle hlášení SŽDC je momentálně v České republice zastaven provoz na 22 místech. Jedná se převážně o lokální tratě. Z hlavních tratí je momentálně zastaven provoz v úsecích Praha Libeň - Praha Malešice, Cheb - Plzeň, Jaroměř - Liberec a situace kolem Českých Budějovic je krajně nepřehledná.Infoline

+420 972 242 255
info@cdcargo.cz

Monday - Friday
8:00 - 16:00


Customer
service centre

ZakaznickeCentrum@cdcargo.cz

Monday - Friday
7:00 - 18:00

 

ČD Cargo Logistics

ČD Cargo

It offers the transport of a wide array of goods ranging from raw materials to products with a high added value, transport of containers, special consignment, rental of railway wagons, railway siding services, and other transport services.