Témata bakalářských a diplomových prací

Studentům vysokých škol nabízí společnost ČD Cargo, a.s., aktivní spolupráci na zpracování bakalářských nebo diplomových prací. Každý rok jsou vypisována možná aktuální témata ke zpracování.

V případě, že máte zájem zpracovávat naše téma nebo máte vlastní téma, které úzce souvisí s provozováním železniční nákladní přepravy, kontaktujte nás na studenti@cdcargo.cz.

Do e-mailu uveďte požadavek a stručnou informaci o Vás (o co se zajímáte, Vaše případné pracovní zkušenosti, atd.), včetně školy (fakulta, studijní obor), na které studujete.

Po obdržení e-mailu Vám zašleme nabídku našich aktuálních témat, případně informaci, zda je možné Vaše téma u nás využít a popřípadě s kým z našich zaměstnanců můžete zahájit spolupráci formou konzultací. Jedná se o specialisty, kteří tuto konzultační činnost vykonávají nad rámec svých pracovních povinností, současně proto nemůžeme garantovat, že všechny Vaše návrhy uspokojíme.

Věříme, že naše témata Vás budou inspirovat a motivovat ke zpracování zajímavé bakalářské/diplomové práce v oblasti železniční nákladní přepravy.


Infoline

+420 972 242 255
info@cdcargo.cz

Monday - Friday
8:00 - 16:00


Customer
service centre

ZakaznickeCentrum@cdcargo.cz

Monday - Friday
7:00 - 18:00


   

 

ČD Cargo Logistics