News

Sledování přeprav nově

Od 1.6. jsme připravili pro naše zákazníky novou možnost, jak sledovat přepravy. Všichni, kdo mají přístup do portálu EROZA, se mohou prostřednictvím nového portletu Sledování jednoduchým způsobem dozvědět, kde je zásilka či prázdný vůz k nakládce včetně předpokládaného příjezdu do cílové stanice. Informace jsou dostupné v mapě či v tabulce a je možné si je filtrovat. Ke každé přepravě pak jsou k dispozici všechny potřebné informace. Jak vypadá aktuální stav jedoucích přeprav zobrazených v mapě je vidět na obrázku níže.

Navíc, od července pro vás připravujeme spuštění mobilní aplikace, která umožní všem zákazníkům mít informace o přepravách přímo v mobilním telefonu. Bude určena jak pro zákazníky s přístupem do EROZy tak pro neregistrované. Aplikace bude dostupná jak pro platformu Android tak i iOS. Jak bude vypadat přehled a detail Přepravy (Objednávky) si můžete prohlédnout na obrázku níže

Pokud máte dotazy k nové možnosti Sledování přeprav, napište nám na CDCErozaDotazy@cdcargo.czInfoline

+420 972 242 255
info@cdcargo.cz

Monday - Friday
8:00 - 16:00


Customer
service centre

ZakaznickeCentrum@cdcargo.cz

Monday - Friday
7:00 - 18:00


   

 

ČD Cargo Logistics

ČD Cargo

It offers the transport of a wide array of goods ranging from raw materials to products with a high added value, transport of containers, special consignment, rental of railway wagons, railway siding services, and other transport services.