Aktuality

Na železnici se stále něco děje. A toto je přesně místo, kde najdete aktuální informace nejen o dění v naší společnosti ČD Cargo, ale i různé zajímavosti z dopravního trhu apod.

 

Oslavy 60 let vojenské dopravy

Ve středu 26. října 2022 se v Jaselských kasárnách ve Staré Boleslavi uskutečnily oslavy 60 let vojenské dopravy. ČD Cargo se oslav zúčastnilo jako jeden z nejvýznamnějších partnerů. Součástí akce byla statická ukázka techniky, kterou vojenští dopraváci používají, včetně té železniční a také dynamická ukázka stavby univerzální nakládací ocelové rampy UNOR na jedné z kolejí blízké železniční stanice.

V rámci dopoledního programu oslav zazněla řada odborných přednášek týkajících se jak historie vojenské dopravy, tak její současné úlohy v rámci NATO. Jedna z prezentací se týkala i spolupráce s ČD Cargo při přepravách vojáků a jejich techniky na cvičení nebo zahraniční mise.

Došlo i na ocenění významných osobností vojenské logistiky. Pamětní medaili obdržel i předseda představenstva ČD Cargo, pan Tomáš Tóth. „Ocenění si velice vážím a jsem rád, že ČD Cargo je pro naše vojáky spolehlivým partnerem,“ komentoval akci Tomáš Tóth.Infolinka

+420 972 242 255
info@cdcargo.cz

pondělí - pátek
8:00 - 16:00 hod.


Zákaznické
centrum

+420 226 066 066
ZakaznickeCentrum@cdcargo.cz

00:00 - 24:00 hod.


   

 

ČD Cargo Logistics