Aktuality

Nová technologie pro výlukové práce

V měsíci květnu probíhá na různých místech České republiky prezentace nové technologie Innofreight – vozu RockTainer INFRA. Jak je již z názvu patrné, jedná se o vůz s nástavbami sloužícími na přepravy kameniva různé frakce určeného k sypání do koleje při výlukách.

Technologie byla prezentována nejvýznamnějším zhotovitelům železničních staveb, například firmám Swietelsky Rail CZ, PEDASTA dopravní stavby, Metrostav, Aquasys, Remex CZ, Chládek & Tintěra Litoměřice, N+N – Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, STRABAG Rail a VIAMONT Servis.

Technologie se skládá z Innovozu řady Sggrrs, dvou nástaveb RockTainer INFRA, kryté obslužné plošiny, dvou žlabů a kabelového kanálu. Výhodami nového systému jsou jak větší ložná hmotnost a tím i efektivita přeprav, tak i jednoduchá obsluha hydraulického vykládacího systému. Ten umožňuje celou řadu variant sypání kameniva.

V blízké budoucnosti by tato technologie mohla nahradit část starších výsypných vozů řady Faccs.

Další termíny prezentací:

  • 19. května – lom Černětice
  • 21. května – Strunkovice nad Blanicí
  • 28. května – Sklené nad OslavouInfolinka

+420 972 242 255
info@cdcargo.cz

pondělí - pátek
8:00 - 16:00 hod.


Zákaznické
centrum

ZakaznickeCentrum@cdcargo.cz

pondělí - pátek
7:00 - 18:00 hod.

 

ČD Cargo Logistics

ČD Cargo

Nabízí přepravu široké škály zboží od surovin po výrobky s vysokou přidanou hodnotou, přepravu kontejnerů, mimořádných zásilek, pronájem železničních vozů, vlečkové a další přepravní služby